Vrijdenkers met een hart

Ontvang je graag onze maandelijkse
nieuwsbrief met al onze activiteiten? Schrijf je hier in!

*

*

*verplicht veld

Ik wens me uit te schrijven

Contact

Durf te vragen!

 

Bevestiging

 

Contactgegevens

huisvandeMens Antwerpen

Jan Van Rijswijcklaan 96

2018 Antwerpen

03 259 10 80

antwerpen@demens.nu

huisvandeMens Mol

Laar 2 bus 3 a

2400 Mol

014 31 34 24

mol@demens.nu

huisvandeMens Lier

Begijnhofstraat 4

2500 Lier

03 488 03 33

lier@demens.nu

huisvandeMens Mechelen

Hendrik Consciencestraat 9

2800 Mechelen

015 45 02 25

mechelen@demens.nu

huisvandeMens Herentals

Lantaarnpad 20

2200 Herentals

014 85 92 90

herentals@demens.nu

huisvandeMens Turnhout

Begijnenstraat 53

2300 Turnhout

014 42 75 31

turnhout@demens.nu